Elona Zhugolli, notare e vogël me suksese të mëdha

Ajo është ende në shkollën fillore, por si një notare, Elona, po sjell suksese të mëdha për Komunën e Podujevës. Pjesmarrja e saj në gara si brenda por edhe jashtë vendit ka bërë që të fitojë shumë medalje por edhe të nderohet si notare e dalluar.

Një mirënjohje të till i ka ndarë edhe Federata e Notit të Kosovës si sportiste e dalluar në not.

Notares, PodujevaPRESS i uron suksese të mëtutjeshme si në garat vendore poashtu edhe në ato ndërkombëtare, e që shpresojmë që në një të ardhme ta shohim Elonën duke garuar në Lojërat Olimpike. /PodujevaPRESS/

Elona dhe motra e saj, poashtu e suksesshme në not, Era.

Artikulli paraprakZbulojeni letrat e cilit shtet i fitoi imami Imri LLugaliu?
Artikulli tjetërInter dhe Wolfsburg shkëmbejnë lojtarët (Foto)