“Pelat”, Oriola Marashi pozon mbi kalë

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka publikuar një fotografi nga fotosesioni i saj në Andorra. Oriola, një nga modelet shqiptare më të ndjekura përmes rrjeteve sociale,...

Triku për këtë dimër: Shkrini akullin në xhama brenda sekondave

Duket se ekziston një mënyrë për ta shkrirë xhamin e veturës shpejt, pa përdorur ‘kruese’ akulli apo ndonjë pajisje tjetër për shkrirje. Videoja që do...

Kadri Veseli me bashkëshorten vizituan këtë familje llapjane (Foto)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot strukturat e zgjedhura të degës së PDK-së në Podujevë, ku ka potencuar suksesin...

Ekspozon figurën perfekte modelja e famshme

Daphne Joy ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilën ka mahnitur edhe një herë. Modelja e njohur...

Profesoreshë e zonja dhe me klas, por që s’e konsumon kafenë: 5 gjëra që...

Violeta është gruaja e kryparlamentarit Kadri Veseli. Një grua e bukur, e thjeshtë dhe shumë modeste, ajo vjen nga Llapi konklretisht nga fshati Shajkoc...

Në pritje të fëmijës së dytë, Ryva Kajtazi po shkëlqen

Ryva Kajtazi do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo është në pritje të ëmbël, teksa nuk hezitojë të ndajë as imazhe me ndjekësit...

Morena në darkë super-luksoze, veshja dhe flokët e saj marrin tërë vëmendjen

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë. E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar kështu së...

E mbani mend Nitën nga ‘Kafeneja jonë’, kaq shumë ka ndryshuar ajo

Leonora Mehmetaj është aktorja që u bë shumë e njohur në publikun shqipatar sidomos me rolin e saj në serialin ‘Kafeneja jonë’. Me rolin e...

Doli nga shtypi romani “Zëra në Lavjerrës”

Shtëpia Botuese “ProkultPress” ka njoftuar se ka dal nga shtypi romani “Zëra në Lavjerrës” i shkrimtarit të njohur korçar Kristaq Turtulli, transmeton portali PodujevaPRESS.com Në...

Flet FBI, më në fund tregon identitetin e vërtetë të Titos |PAMJE

E gjithë kjo thuhet në shënimin e FBI-së që nga fillimi i majit 1955. Shënimet e fshehta të të pesëdhjetave të FBI-së janë të...