Inter dhe Wolfsburg shkëmbejnë lojtarët (Foto)

Drejtuesit e Interit dhe Wolfsburgut gjatë këtyre ditëve pritet të shkëmbejnë lojtarët

Inter pritet të bëjë edhe një goditje gjatë afatit kalimtar të janarit. Sipas Calciomercato.com, Nerazzurrët mund ta transferojnë Ricardo Rodriguezin nga Wolfsburgu.

Për ta realizuar këtë transferim, Interi do t’i dhurojë klubit gjerman mbrojtësin italian, Andrea Ranocchia, dhe para, përcjell Express.

Ranocchia ka zgjuar interesimin e Wolfsburgut, derisa Interi do ta shfrytëzojë mbrojtësin italian për ta sjellë Rodriguezin në San Siro. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakElona Zhugolli, notare e vogël me suksese të mëdha
Artikulli tjetërIlaç për shërim të kurrizit: Dhembja zhduket, ndërkaq eshtrat forcohen!