Zyrtare: Klopp largon nga skuadra futbollistin serb

Lazar Markovic është huazuar nga Liverpool te skuadra e Hull Cityt

Liverpool dhe Hull City kanë arritur marrëveshje për huazimin e mesfushorit serb, Lazar Markovic deri në fund të edicionit,transmeton Express.

Lajmi tashmë është konfirmuar nga të dy skuadrat dhe lojtari do të jetë i gatshëm që ndeshjen e ardhshme.

“Hull City është i lumtur të ju njoftoj se ka nënshkruar me Lazar Markovicin deri në fund të këtij edicioni”, thuhet në njoftimin e Hull Cityt. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakRonaldinho i kthehet futbollit
Artikulli tjetërCourtois në Real, Chelsea e zëvendëson me dështimin e Cityt