Courtois në Real, Chelsea e zëvendëson me dështimin e Cityt

Chelsea pritet ta zëvendësojë Thibaut Courtois me portierin e Manchester Cityt, Joe Hart

Real Madrid do të tentojë gjatë verës së ardhshme që të transferojë portierin e Chelseat, Thibaut Courtois,përcjell Express.

Vet portieri ka shprehur dëshiron për t’u kthyer në La Liga dhe beson se Reali është një mundësi e madhe për të.

The Sun shkruan se, futbollistët e Chelseat i kanë thënë trajnerit Antonio Conte që të transferoi Joe Hart, i cili këtë edicion është i huazuar te skuadra italaine, Torino. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakZyrtare: Klopp largon nga skuadra futbollistin serb
Artikulli tjetërJepet alarmi për dy ushqimet e preferuara të shqiptarëve, shkaktojnë KANCER