Zyrtare: Kjo është skuadra më e mirë për vitin 2016 (Video)

Real Madridi është zgjedhur skuadra më e mirë e vitit 2016 nga “Globe Soccer”

Në ceremoninë e organizuar në Dubai, “Globe Soccer” ka zgjedhur Real Madridin skuadrën më të mirë për vitin 2016, ku “Los Blancos” fituan tre trofe: Ligën e Kampionëve, Superkupën e Evropës dhe Kupën e Botës për Klube.

Këtë mbrëmje Cristiano Ronaldo është zgjedhur futbollisti më i mirë për vitin 2016, që ishte hera e katërt për të që e fiton këtë çmim.

Artikulli paraprakEvakuohet rezidenca e Donald Trumpit (Video)
Artikulli tjetërParis Hilton takohet me Kim Kardashian