Paris Hilton takohet me Kim Kardashian

Festat e fundvitit kanë ribashkuar dikur mikeshat e ngushta të Hollywoodit.

Paris Hilton ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram e shoqëruar nga Kim Kardashian në festën vjetore të Kris Jenner, transmeton Telegrafi.

Dikur ato ishin shoqe të ngushta

Kujtojmë që Kim dhe Paris ishin mikesha të mira derisa rrugët e tyre u ndanë.

Gjatë kësaj feste, Paris ka bërë shumë fotografi të vetes dhe të familjes, së bashku me Kris, Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakZyrtare: Kjo është skuadra më e mirë për vitin 2016 (Video)
Artikulli tjetërAfërdita pozon me bikini nga plazhi (Foto)