Etiketim: femije

Paralajmëron MTI: Nëse fëmijët tuaj luajnë me këto lodra, largojini menjëherë

0
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë përmes një komunikate për media ka kërkuar nga prindërit që të largojnë lodrat e rrezikshme. Sipas këtij dikasteri, ata po...

Na ndiqni:

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Block title