Policët në krye të detyrës

Edhe pse të pakët në numër këta dy policë të stacionit policorë në Podujevë, që i takojnë gjeneratës së fundit, gazetarët tanë i takuan ata në krye të detyrës. Ata po bënin të pamundurën për ti liruar trotuaret nga veturat të cilat janë parkuar vend e pavend.

Për punën dhe gadishmërinë e tyre ne si portal i falenderojmë. /PodujevaPRESS/

 

policet-ne-podujeve

Artikulli paraprakMënyra më e mirë për të humbur peshë veçanërisht tek kofshët
Artikulli tjetërSapo ndodhi një aksident trafiku në fshatin Sibofc, magjistralja Podujevë-Prishtinë (Foto)