Sapo ndodhi një aksident trafiku në fshatin Sibofc, magjistralja Podujevë-Prishtinë (Foto)

Një aksident sapo ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë, te pompa e benzinës “Patroni-Eida” në fshatin Sibofc. Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture e tipit Mercdes dhe një Audi./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakPolicët në krye të detyrës
Artikulli tjetërRiard Qerimi – ECCO, reperi llapjan që synon majat … (Intervsitë)