Plagosje në Prishtinë, arrestohet një person (FOTO)

Sipas Flora Ahmetit, zëdhënëse e policisë, ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 4:20 të mëngjesit brenda në lokal

Sipas saj, lidhur me këtë është arrestuar një person i cili u dërgua në QKUK dhe tre të tjerë janë identifikuar, e që janë në kërkim.

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë. Plagosja ka ndodhur në një nga lokalet e kryeqytetit.

Nuk dihet se cilat ishin motivet qe kanë çuar në këtë veprim. Vendi tashme është lokalizuar nga policia dhe po kryhen ekzmanimet tjera/Indeksonline/

Artikulli paraprakShtëpia e Bardhë ende i referohet Thaçit si kryeministër (Dokument)
Artikulli tjetërIsh Kongresmeni me prejardhje arbëreshe Joe DioGuardi ende lobon për Kosovën (Foto)