Mbyllet ndeshja e tensionuar Drenica-Llapi

Ka përfunduar ndeshje tejet e tensionuar Drenica-Llapi me rezultat 2-0.

Ndeshja e zhvilluar në Skenderaj ishte një ndeshje që u pa gjithçka në fushë: ndërprerje,gola,kartona të kuq.

Golat për skuadrën vendase i shënuan Taulant Dajaku në min.65 dhe Kreshnik Lushtaku në min.78.

Pas kësaj humbje skuadra e Llapit i shuan shpresat edhe më shumë për titull kampioni./PodujevaPRESS/