Çmendet gjyqtari,pesë kartonë të kuq në ndeshjen Drenica-Llapi

Pas pesë minutash nderprerje ka rifilluar ndeshja Drenica-Llapi, njofton PodujevaPRESS

Ndeshja rifilloi me tensione të mëdha, ku gjyqtari Bajram Gashi u detyrua të përjashtoi tre lojtarë të Llapit dhe dy të Drenicës./PodujevaPRESS/

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU