Ndryshon tabela, ja renditja e Llapit (FOTO)

Pas fitoreve të sotme Drita dhe Drenica shtojnë gjasat për t’i ikur barazhit, ndërsa Prishtina dhe Llapi gjuajnë mundësitë e titullit kampion.

Më poshtë e keni renditjen aktuale, para tri sfidave që do të zhvillohen nesër.

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU