Luana Vjollca në një lidhje të re, tregon momente nga nata romantike (Foto)

E gjithë mbrëmja romantike e Luana Vjollcës përmblidhet në këtë foto.

Të shtrirë në divan, pranë njëri-tjetrit dhe me nga një gotë vere para tyre; kjo është pamja romantike që moderatorja e emisionit “Pa Limit”, Luana Vjollca  na përcjell me këtë foto ku nuk zbulon më shumë se sa këmbët e saj dhe të partnerit. Megjithatë edhe kaq mjafton për të treguar se është e lumtur në lidhjen që po përjeton. Kujtojmë që lidhja e Luanës nisi si një ekuacion së cilit i duhet gjendur e panjohura.Por duke qenë person publik, nuk mund të vononte më shumë që të zbulohej i dashuri i saj, biznesmeni kosovar.

Artikulli paraprakPerez e pranon, Reali blen lojtarë për të shitur fanella (Foto)
Artikulli tjetërVeseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë