Llapjani i “O sa mirë” në krahë të studentes

Aktori i njohur i serialit “O sa mirë” Kushtrim Qerimi njihet për batutat e tij.

Në një foto të postuar në llogarinë e tij në Instagram ai ka pozuar përkrah një “studenteje”, shkruan Indeksonline.

Ai këtë foto e ka komentuar duke shkruar “studentja ma e mire”

Artikulli paraprak“Kings Event”, shpërbleu publikun për 28 nëntor
Artikulli tjetërSkuadrat që kaluan tutje dhe ato që do të luajnë në Ligën e Evropës