“Kings Event”, shpërbleu publikun për 28 nëntor

Se shqiptarët janë dorëlirë tashmë është edhe fakt jo i panjohur.

Me rastin e festës së 28- nëntorit, pronarët e “Kings Event” ne Bochum organizuan një mbrëmje speciale ku dhe lejuan që hyrja të ishte pa pagesë, shkruan Indeksonline.

Derisa salla ishte e stërmbushur për argëtim janë kujdesur Kida dhe Mozzik.

Ndërkohë që edhe qindra të rinjë mbeten jashtë  për faktin se salla nuk kishte më shumë vend.

Artikulli paraprakLlapjani thyen “ndalesën” vetëm pse punëtori ska për t’ia kthyer kusurin
Artikulli tjetërLlapjani i “O sa mirë” në krahë të studentes