Lajmi i Fundit: Aksident komunikacioni në Shtedim të Podujevës |FOTO

Para pak qastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni në fshatin Shtedim të Podujevës, njofton PodujevaPRESS.net

Rasti ka ndodhur para Restaurant ORA, ku në vendin e ngjarjes kanë dalur policia dhe po merren me rastin.

Nuk dihet a ka të lënduar.