Ja si i shisnin kardiologët kosovarë pacientët nga QKU’ja tek spitali turk (Video)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Vdekja e Shëndetësisë”. Emisioni Zona Express, me autor Leonard Kerqukin, është prodhim i Gazetës Express.

Një skemë kriminale duket se ka ekzistuar në Kosovë. Mjekët që punonin në sektorin publik i shisnin pacientët tek spitalet private.

Shikojeni videon për të kuptuar në mënyrë të hollësishme rreth këtyre rasteve.

Artikulli paraprakTabletat kundër dhembjeve me ibuprofen dhe paracetamol kanë një pasojë katastrofale për femrat
Artikulli tjetërShokohet këngëtari, tentojnë ta nxjerrin nga intervista me dhunë (Video)