Shokohet këngëtari, tentojnë ta nxjerrin nga intervista me dhunë (Video)

Në emisionin n’Kosovë këngëtarit Duli i ndodhi diçka jo fort e këndshme.

Atij iu montua një kamerë e fshehur kinse dikujt iu është dështuar dasma shkaku i tij, shkruan lajmi.net

Një grup meshkujsh bashkë me Valon Malokun e ‘tronditin’ këngëtarin kur situata fillon të nxehet por kjo nuk zgjat shumë ku më pas i tregojnë që gjithçka ishte e montuar.

Një moment ky jo fort i këndshëm për Dulin por në momentin që u kuptua se ishte kamer e msheftë ndryshoi gjendja emocionale./lajmi.net

Artikulli paraprakJa si i shisnin kardiologët kosovarë pacientët nga QKU’ja tek spitali turk (Video)
Artikulli tjetërVeseli: Qytetarët sot treguan se Drenica dhe PDK-ja janë një lidhje e pashkëputshme