Ja sa kushton një natë muzikore me Adelina Berishën (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha është mjaftë e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, kjo pasi repertori i saj është mjaftë i pëlqyer nga publiku i gjerë, që Adelinën e ndjek që në fëmijëri

Në një intervistë, këngëtarja është pyetur në lidhje me atë se sa paguhet në mbrëmje muzikore, por ajo nuk ka pranuar të flasë për shifra, ama e ka pranuar se kushton, pasi siç thotë “Kam repertorin tim dhe këndoj live”.

Këngëtarja është prej një jete në skenë.

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit:KLIKO KËTU