Kënd e ka zemër Xhansu (Foto)

Aktorja e re turke, Leyla Tanlar e cila famë ka marrë përmes rolit të Xhansusë në telenovelen “Paramparca, si duket i ka mjaft për qejfi kafshët, e në veçanti qentë.

Ajo në Instagram Story ka publikuar një fotografi të një qeni duke fjetur në një kopsht, si dhe ka vizatuar figurën e zemrës mbi foto.

Leyla po ashtu është e dhënë pas sportit, sidomos gjimnastikës.

Në rrjetet sociale publikon fotografi duke ushtruar në palestër. Mbase ky është shkaku pse ajo ka një trup të bukur.

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit:KLIKO KËTU