Nga nesër kështu do të mbaj moti në Podujevë ( Foto)

Bora e cila sot ka filluar të bie me intensitet të dobët në Podujevë, do të vazhdoj deri ka mesdita, ndërsa dita do të jetë me vranësira, njofton PodujevaPRESS.

Nga nesër e diele, temperaturat do të rritën dukshëm dhe do të vazhdojnë me intensitet të njëjte deri vikendin ardhshëm. E mërkura do të jete me shi, ndërsa ditët tjera do të jenë me intervale dielli gjatë gjithë ditës.

Temperatura më e lartë do të jetë 14*C ndërsa ajo më e ulëta 1*C. /PodujevaPRESS/

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit: KLIKO KËTU