Ja sa cm borë do të bien në Podujevë sot dhe nesër (Foto)

Jemi në prag arritjes së ciklonit të polit të veriut, i cili do të sjellë të ftohtin polar dhe temperaturat do të shkojnë deri në -21*C gjatë vikendit. Ndërsa sot gjatë ditës niveli i borës së rënë do të jetë mbi 7 cm, ndërsa gjatë mesnatës do të kemi edhe plus 12cm tjera. Sipas këtij densiteti të nesërmen bora do të ketë arritur nivelin e përgjithshëm mbi 20cm. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakJuventus transferon yllin e Milanit? (Foto)
Artikulli tjetërAAK konferencë të jashtëzakonshme për media!