AAK konferencë të jashtëzakonshme për media!

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur sot një konferencë të jashtëzakonshme për media në lidhje me arrestimin e Ramush Haradinajt në Francë.

Merret vesh se konferenca do të mbahet në selinë e AAK-së nga ora 13:00, raporton Gazeta Blic.

Artikulli paraprakJa sa cm borë do të bien në Podujevë sot dhe nesër (Foto)
Artikulli tjetërNgrica dhe borë në Shqipëri, por nuk ka kripë për rrugët