Juventus transferon yllin e Milanit? (Foto)

Juventusi pritet t’i bëjë ofertë Milanit për Mattia De Sciglio

Drejtuesit e Juventusit kanë shfaqur interesim për mbrojtësin e Milanit, Mattia De Sciglio, raporton Calciomercato.com

De Sciglio shihet si zëvendësim i Patrice Evras, i cili gjatë janarit mund të largohet nga Torino, përcjell Exress.

Thuhet se Juventusi është i gatshëm t’i ofroj Milanit para dhe sulmuesin Simone Zaza për De Sciglion, i cili llogaritet si shtylla e mbrojtjes së Rossonerëve. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakWenger merr një lajm të keq (Foto)
Artikulli tjetërJa sa cm borë do të bien në Podujevë sot dhe nesër (Foto)