Ja me kë po martohet vajza bukuroshe e Naim Krasniqit (Foto)

Vajzat e producentit dhe kompozitorit, Naim Krasniqi, dikur kanë qenë mjaft të njohur për publikun.

Por ka kohë që ato janë larguar nga syri i publikut, arsyet nuk dihet por duket se perkushtimi ndaj familjës ka bërë që ato mos të jenë prezente në publik.

Sot vajza e vogël e Naim Krasniqit, Nita, do t’i jep fund beqarisë, pasi do të martohet me afaristin e njohur shqiptaro – amerikan Tony Hoti, shkruan “Magazina.al”

Siç ka mësuar Magazina.al, ceremonia e martesës do të mbahet sot në ambientet e “Swiss Hotel Diamond”, ndërsa të ftuar përveç familjarëve, do të jenë mysafirë nga fusha të ndryshme.

Ndryshe, afaristi shqiptaro-amerikan Tony Hoti, ka qenë në lidhje edhe me ish-missin Agnesa Vuthaj./Magazina.al/

nitanita1nita2

agnesa-tony