Isco “tronditë” Real Madridin

Isco ka refuzuar rinovimin me Real Madridin.

Mesfushori spanjoll i ka thënë “jo” ofertës së “Los Blancos”.

Lajmi konfirmohet nga mediat iberike, që tregojnë edhe arsyet e refuzimit, përcjellë “lajmi.net”.

Isco dëshiron të luajë më shumë dhe iu ka komunikuar drejtuesve të klubit vendimin për largimin në verë.

Ai preferon transferimin në Premierligë, ani pse nuk mungojnë ofertat edhe nga Serie A. /Lajmi.net/

Artikulli paraprakRakiq nesër vjen në Prishtinë, tregon se kur do ta rrënojë murin në Mitrovicë
Artikulli tjetërZv/ndihmës Sekretari amerikan, Veselit: Kosova t’i kryej obligimet e saj si shtet