I riu nga Podujeva që jeton në Gjermani, po arrin suksese me hitin e radhës

Argjend Zeka i cili ka lindur dhe jeton në Dortmund të Gjermanisë është me prejardhje nga Podujeva. Ai ka rrëfyer për portalin tonë, për përkushtimin që ka për shkollën por edhe që merret me muzikë qe një kohë të gjatë.

Ai fillimisht ka filluar të këndojë në gjuhën gjermane, ndërsa së fundi ka lansuar klipin e tij të ri në gjuhen shqipe “Unë e ti”, këngë kjo e cila po vlerësohet lartë edhe nga audienca shqiptare edhe në Kosovë. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakAvril Lavigne kritikon Mark Zuckerbergun
Artikulli tjetërBuffon: Juve është dashur ta përfundonte ndeshjen në 25 minutat e para