Avril Lavigne kritikon Mark Zuckerbergun

Në një video ku Zuckerberg kishte paraqitur sistemin kompjuterik të shtëpisë së tij, ai kishte bërë një shaka për Nickleback që Avril Lavigne nuk e ka pëlqyer.

Artikulli paraprakBashkëshortja e Ermal Fejzullahut atraktive dhe elegante në sesionin e fundit
Artikulli tjetërI riu nga Podujeva që jeton në Gjermani, po arrin suksese me hitin e radhës