Greta Koçi “tradhton” Sali Berishën (Foto)

Greta Koçi këngëtarja e shumë njohur gjatë ditës së sotme ka marrë një buqetë me trëndafila, shkruan Gazeta Infopress.

Këtë gjë na ka treguar vet këngëtarja përmes një fotografie të postuar në rrjetin social ‘Instagram’

Megjithatë një detaj mjaft interesant ishte ngjyra e trëndafilave, të cilat ishin lejla. Kush t’ia ketë dhuruar trëndafilat e ‘Rilindjes’ anëtares së Partisë Demokratike?

 

Artikulli paraprakPastrimi i shpeshtë, i dëmshëm për shëndetin!
Artikulli tjetërOrganizohet turneu tradicional “Kupa e Qyteteve”, kushtuar heronjëve Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha