Gresa Pallaska po ndihet…(Foto)

Aktorja Gresa Pallaska vazhdon të jetë njëra prej aktorëve më të komentuara në skenën tonë

E tillë është paraqitur ajo edhe në fotot e saja të fundit ku vazhdimisht krahas fotove poston emotikona me flutura, shkruan GazetaExpress.

Duket se aktorja është shumë e lumtur, sidomos me karrierën e saj pasi që ka në bagazh shumë role, ndërkaq shumë pak dihet për jetën e saj private që aktorja për mrekulli di ta mbaj atë jashtë mediave. /GazetaExpress/

Artikulli paraprakThaçi pret Veselin dhe Mustafën: Kërkon kryerjen e Asociacionit, demarkacionit dhe bërjen e ushtrisë
Artikulli tjetërGodet Inter, transferon katër yje në verë (Foto)