Godet Inter, transferon katër yje në verë (Foto)

Pronarët e ri të Interit, Suning Group, pritet të sjellin në San Siro katër yje

Drejtuesit e Interit kanë harruar humbjen me Juventusin, në fundjave, dhe do të shikojnë vetëm drejtë së ardhmes.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, Tuttosport, pronarët e ri të Interit, Suning  Group, pritet të sjellin në San Siro katër yje, përcjell Express.

Nerazzurrtë synojnë ta përforcojnë mbrojtjen me Kostas Manolas (Roma) dhe Ricardo Rodriguezin (Wolfsburg), derisa mesfushën me Marco Verratti (PSG).

Kurse, për sulmin Interi ka dy opsione: ku një nga Domenico Berardi (Sassuolo) ose Federico Bernardeschi (Fiorentina). /Express/

Artikulli paraprakGresa Pallaska po ndihet…(Foto)
Artikulli tjetërPunë e kryer: Roma transferon një yll (Foto)