Edhe pse ka bërë 5 fëmijë për 10 vjet, ajo është super seksi (Foto)

Një 35-vjeçare nga Britania ka treguar format e saj perfekte, ndonëse ka sjellë në jetë 5 fëmijë.

Fëmijët e Simone Gately janë të gjithë nën 10 vjeç, por kjo nuk e pengon nënën e re që të merret me aktivitet fizik. Ajo rrëfen se çdo ditë bën vrap rregullisht dhe sigurisht ndjek edhe palestrën.

Ajo kërkon të motivojë edhe nënat e tjera që të mos dorëzohet para kileve të tepërta, por të ushtrohen fort dhe sigurisht të kenë besim në vetvete që mund t’ia dalin.

Artikulli paraprakPolicja tërheqëse që po “trondit” rrjetin (Foto)
Artikulli tjetërNesër shfaqet në Prishtinë premiera e ‘Fifty Shades Darker’ (Video+18)