Nesër shfaqet në Prishtinë premiera e ‘Fifty Shades Darker’ (Video+18)

Pjesa e dytë e filmit “ Fifty Shades of Grey” e titulluar “Fifty Shades Darker”do të shfaqet të mërkurën në Kinemanë ABC, në kryeqytet vjen premiera e filmit, me regji të James Foley.

Jamie Dornan dhe Dakota Johnson rikthehen përsëri si Christian Grey dhe Anastasia Steele në “Fifty Shades Darker”, kapitulli i dytë i bazuar në fenomenin më të lexuar botëror “Fifty Shades”.

Filmi kishte një sukses të madh botëror në vitin 2015-të, ku solli të ardhura prej 560 milion dollarësh transmeton GazetaBlic.

Artikulli paraprakEdhe pse ka bërë 5 fëmijë për 10 vjet, ajo është super seksi (Foto)
Artikulli tjetërPas rrënimit të murit, Edita Tahiri paralajmëron themelimin e Asociacionit