E larguan nga puna për shkak të lidhjes me Ronaldon, por portugezi i gjen punë të dashurës së tij

Georgina Rodriguez ka filluar lidhjen me Cristiano Ronaldo.

Por, flirti me futbollistin portugez i ka kushtuar me përjashtim prej punës në dyqanin e veshjeve, Gucci.

Georgina kishte punuar në butikun Gucci në zemër të Madridit, por besohet se ka humbur punën si shkak i numrit të madh të fotografëve dhe gazetarëve që janë sjellë andej, pasi kanë dëgjuar se ajo është në lidhje me yllin e klubit nga ky qytet.

Sidoqoftë, Ronaldo shpejt ka intervenuar si shpëtimtar, duke përdorur kontaktet që asaj t’i sigurojë punë në Prada – një nga dyqanet e preferuara të tij, ku dhe është klient i rregullt./PodujevaPRESS/

geore-3

Artikulli paraprakBefason Guardiola, ja cka thotë pas ndeshjes me Celticun
Artikulli tjetërNjë falenderim për Zotin nga reperi i njohur Majk (Foto)