Befason Guardiola, ja cka thotë pas ndeshjes me Celticun

Pep Guardiola tha se është shumë i lumtur me ndeshjen kundër Celticut

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është shumë i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij, pavarësisht barazimit me Celticun.

Ai tha se ata luajtën shumë mirë dhe ndeshja ishte shumë e mirë.

“Jam shumë i lumtur, ne luajtëm shumë mirë. Lojtarët më përvoje ndihmuan të rinjtë dhe më të vërtetë ishte ndeshje shumë e mirë”, tha Guardiola pas ndeshjes. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakMessi dështon të thyej rekordin e Ronaldos
Artikulli tjetërE larguan nga puna për shkak të lidhjes me Ronaldon, por portugezi i gjen punë të dashurës së tij