Një falenderim për Zotin nga reperi i njohur Majk (Foto)

Reperi Majk ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Fund”, i cili është pritur mire nga fansat dhe ka marrë miliona klikime në YouTube.Ai ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft aktiv, dhe publikon shpesh here fotografi të ndryshme nga përditshmëria dhe veprimtaria e tij në muzikë.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në lnstagram Story ku ka shfaqur një falenderim shumë të veçantë./PodujevaPRESS/

Majk, një falenderim për Zotin. Foto nga Instagram Story.

Artikulli paraprakE larguan nga puna për shkak të lidhjes me Ronaldon, por portugezi i gjen punë të dashurës së tij
Artikulli tjetër‘Njerëzit e natës’ janë më inteligjentë