Djalit të Zv/Presidentit të SHBA-ve Mike Pense, ushtria nuk i jep leje për pjesëmarrje në inaugurimin e babait

Mediat në SHBA njoftojnë se djalit të Zv/Presidentit të SHBA-ve Mike Pense, Michael Pence ushtria amerikane nuk i ka japur leje për pjesëmarrje në inaugurimin e babait të tij, ish Guvernatorit të shtetit të Indianas.

Djali i madh i Zv/Presidentit është me shërbim ushtarak në marinë për tu bërë pilot. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakTrump e ngrit tërë sallën në këmbë për Bill dhe Hillary Clinton (Video + Foto)
Artikulli tjetërDioGuardi lidhje të forta me republikanët, raportet me nënpresidentin e ri amerikan Pence