Çfarë tha Meryline Monroe për femrën e mençur?!

Një vajzë e mençur puth por nuk dashuron, dëgjon por nuk beson dhe braktisë para se të braktiset. 

Artikulli paraprakKEDS: Nesër këto fshatra të Podujevës do të mbesin pa rrymë
Artikulli tjetërÇfarë tha Meryline Monroe për femrën e mençur?!