Çfarë tha Meryline Monroe për femrën e mençur?!

Një vajzë e mençur puth por nuk dashuron, dëgjon por nuk beson dhe braktisë para se të braktiset.

Artikulli paraprakÇfarë tha Meryline Monroe për femrën e mençur?!
Artikulli tjetërKolona të gjata në Merdare (Foto)