Bleros po i mungon ky person, nuk është Afrona! (Foto)

Janë ndarë Blero dhe Afrona apo jo? Kjo është pyetja e cila po sillet rreth mediave rozë.

E githa ka nisur kur Afrona ka fshirë të gjitha fotografitë me Bleron nga Instagrami, ndërsa tani ata nuk janë më duke e “ndjekur” njëri-tjetrin në Instagram, transmmeton “Magazina.al”

Duket se Blero në gjithë këtë situatë po e gjen përkrahjen tek familja e tij.

Ai ka publikuar një  fotografi ku shihet në krahët e motrës së tij Tinës, transmeton “Magazina.al”

Sipas përshkrimit që i ka dhënë Blero fotografise, duket se i mungon motra e tij./Magazina.al/

Artikulli paraprakMiss Franca fiton ‘Miss Universe’ (Foto)
Artikulli tjetërJu premtoi migrim në BE, arrestohet në pikëkalimin kufitar në Merdare!