Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut atraktive dhe elegante në sesionin e fundit

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, vërtet është mahnitëse.

Ajo kohët e fundit po shfaqet në publik dhe këtë nuk e ka problem as bashkëshorti i saj i cili është pjesë aktive e shoubizit.

Bukuroshja ka shfrytëzuar një fustan të kaltër gjysmë transparent i punuar nga mëndafshi, që e bën atë të duket sa atraktive, aq edhe elegante,transmeton Telegrafi.

/PodujevaPress/

Artikulli paraprakReal Madridi lumturon lojtarët me bonuse milionëshe shkaku i trofeve
Artikulli tjetërAvril Lavigne kritikon Mark Zuckerbergun