Arsenali kërkon sulmuesin e Milanit

M’Baye Niang mund të largohet nga Milani

Sipas asaj që raporton “Corriere dello Sport”, trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka kërkuar nga drejtuesit e klubit londinez që të bëjnë të pamundurën për ta sjellë në “Emirates Stadium” sulmuesin e Milanit, M’Baye Niang, transmeton Gazeta Express.

22 vjeçari e nisi mirë sezonin, por ka ngecur në ndeshjet e fundit ku edhe trajneri Montella nuk po i beson shumë atij, andaj pritet të largohet nga “San Siro”.

Përveç Arsenalit, për lojtarin është duke u interesuar edhe West Ham Unitedi. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakKompania “Anea” largon bredhin dhe dekorimet ndriçuese nga qyteti! (Foto)
Artikulli tjetërYlli i Realit zëvendëson Costan te Chelsea (Foto)