Anxhelina nuk heziton të zhvishet (Foto)

Anxhelina Hadergjonaj ka vendosur t’i japë vetes disa ditë pushim. Bukuroshja shqiptare ka publikuar disa fotografi tejet ‘hot’ në rrjete sociale. Ajo ka zgjedhur një vend të ngrohtë për të kaluar këtë fundjavë ku është shfaqur me një pelerinë të gjatë e cila i ka nxjerr në pah asaj gjoksin dhe kofshët./Indeksonline/

Artikulli paraprakAgim Veliu i obligon anëtarët e Kryesisë që të bëjnë kujdestari në parti
Artikulli tjetërMourinho ka ndryshuar stilin, Manchesteri luan për tifozë