Aksident me të lënduar në fshatin Sibofc (Foto ilustruese)

Para pak  minutash ka ndodhur një aksident te ura në fshatin Sibofc përgjatë magjistrales Podujevë-Prishtinë, aksident në të cilin ja përfshirë disa vetura një Golf dhe një Mercedes dhe ka  të lënduar, bëjnë të ditur burime të PodujevaPRESS.

Sqarim: (foto është ilustruese dhe nuk është e rastit në fjalë. PodujevaPRESS do ju mbaj të informuar.

Artikulli paraprakMjekët e mbajnë të fshehur nga ju, ky lëng bën pastrimin e veshkëve menjëherë!
Artikulli tjetërMë nuk do të paguani 5 €uro për mbeturina. Ky është çmimi i ri! (dokument)