Aksident komunikacioni te udhëkryqi në Lluzhan! (Foto)

Një aksident komunikacioni sapo ka ndodhur në udhëkryqin e magjistrales Podujevë-Prishtinë, në fshatin Lluzhan, njofton PodujevaPRESS.

Aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ndërsa ende nuk dihet a ka të lënduar. Bllokimi i rrugës për disa momente ka bërë që të krijohen kolona të gjata në të dy kahjet. /PodujevaPRESS/

Lexo po ashtu: A e dini cili fis Ilir jetonte ne Orllan dhe prej nga rrjedh emri i tij!

Bëje LIKE faqen PodujevaPRESS për tu njohur me lajmet e fundit nga Podujeva: KLIKO KËTU