Ajeti u jep fund spekulimeve, vendos për të ardhmen (Foto)

Arlind Ajeti, mbrojtësi i Torinos, nuk e ka ndërmend ta ndërroj skuadrën gjatë janarit

E ardhmja e Arlind Ajetit është te Torino. Sipas Calciomercato..com mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka vendosur të mbetet te Torino.

Ish anëtari i Frosinones dhe Baselit ka refuzuar transferimin te Palermo, pasi dëshiron ta kërkoj rastin te Granada, përcjell Express.

Ajeti, i cili u lëndua para nismës së kampionatit, këtë sezon ende nuk ka luajtur në Serie A.

Ai ka vetëm një ndeshje zyrtare me torinezët në Kupën e Italisë kundër Pisas. /PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakRemi përkujton ish-bashkëluftëtarin e tij dëshmorin Bedri Bajrami
Artikulli tjetërMarketet dhe furrat e bukës nën llupen e inspektoratit