Zyrtare: Trepça ’89 transferon ish-sulmuesin e Werder Bremenit (Foto)

Trepça’ 89 ka arritur marrëveshje me sulmuesin e fuqishëm Demir Avdiç,transmeton Telegrafi.

“Avdiç si futbollist u formua në KF Novi Pazar, ka edhe përvojë ndërkombëtare. Ai ka luajtur në Werder Bremen dhe në Ligën Holandeze”, thuhet në njoftimin e klubit mitrovicas.

Ndryshe, skuadra mitrovicase ka mbyllur sezonin vjeshtor si lider i Superligës së Kosovës në futboll./PodujevaPRESS/

Artikulli paraprakHashim Thaçi, premtuesi më i madh i vizave për kosovarët
Artikulli tjetërBE-ja përgënjeshtron Qeverinë për liberalizimin e vizave