Zyrtare: Barcelona transferon dy lojtarë

Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Ezekiel Joseph Bassey dhe Santiago Bueno

Skuadra e Barcelonës përmes faqes zyrtare ka njoftuar se ka huazuar deri në fund të sezonit Ezekiel Joseph Bassey, i cili do të luaj në Barcelona B.

Po ashtu Barcelona ka njoftuar se ka transferuar edhe Santiago Bueno nga Penarol, i cili ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2019. /Express/

Artikulli paraprakNesër këto fshatra të Podujevës mbesin pa rrymë
Artikulli tjetërNjihuni me ‘vëllanë’ afrikan të Donald Trumpit (Foto)